Nazwa pracodawcy:
RESPOL Export - Import Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-06

Nr referencyjny:
9011263pra

Miejsce pracy:
Polska, Bielsko-Biała
województwo: śląskie

Handlowiec

Opis stanowiska
Oczekiwania:

  • znajomość lokalnych rynków w branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej,

  • prawo jazdy kat. B i kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu pojazdami,

  • umiejętność pozyskiwania klientów z rynku oraz nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych,

  • umiejętność przygotowania ofert i ich prezentowania,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra umiejętność planowania i organizacji pracy,

  • samodzielność, uczciwość i zaangażowanie.

Wymagania
Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • narzędzia do pracy na tym stanowisku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy,

  • możliwość korzystania z dodatkowych benefitów,

  • interesującą pracę pozwalającą osiągnąć atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia branżowe i handlowe.