Nazwa pracodawcy:
Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-07

Nr referencyjny:
9013642pra

Miejsce pracy:
Polska, Koszalin
województwo: zachodniopomorskie

Mechanik polowy

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Serwis maszyn budowlanych marki CATERPILLAR®;

  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych;

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu.

Wymagania
Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej;

  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki;

  • Wykształcenie średnie techniczne, wykształcenie wyższe będzie atutem;

  • Miejsce zamieszkania okolice : Koszalin i okolice, Słupsk i okolice - wymagane;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w grupie;

  • Podstawowa znajomość słownictwa angielskiego technicznego.

Oferujemy

Miejsce pracy: województwo zachodnio-pomorskie

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Niezbędne narzędzia pracy: van serwisowy, laptop, tel. komórkowy;

  • Szkolenia techniczne i produktowe – średnio 70h szkoleń w roku;

  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego;

  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy, karta żywnościowa, etc.

  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, karta Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.