Nazwa pracodawcy:
Fello Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016594pra

Miejsce pracy:
Polska, Ćwiklice, k. Bielsko-Białej
województwo: śląskie

Handlowiec

Opis stanowiska

  • Sporządzanie ofert handlowych.

  • Przyjmowanie, wprowadzanie i koordynacja zamówień.

  • Aktywne poszukiwanie nowych kontaktów handlowych.

  • Opieka nad powierzonym miejscem pracy.

  • Przygotowanie raportów.

  • Współpraca z innymi działami.

  • Bezpośrednia obsługa odwiedzających i prezentacja naszych produktów.

Wymagania
Wymagania

  • Skuteczność w działaniu.

  • Duża samodzielność.

  • Profesjonalizm, solidna, uczciwa praca.

  • Wysokie kompetencje interpersonalne.

  • Umiejętność rozmowy z wymagającym klientem.

  • Sprawność w rozwiązywaniu problemów.

  • Umiejętność pracy z komputerem (środowisko Windows, MS Office, Subiekt, Gestor Nexo).

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
Oferujemy

  • Pracę na jedną zmianę.

  • Szkolenie wdrażające.

  • Interesującą pracę w młodym i sympatycznym zespole.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełny etat po okresie próbnym.

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia sprzedażowa.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Ubezpieczenie grupowe PZU.