Nazwa pracodawcy:
Nowy Styl

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9016720pra

Miejsce pracy:
Polska, Jasło
województwo: podkarpackie

Kontakt:

Nowy Styl

Manager / Managerka Sprzedaży Eksportowej

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie powierzonym rynkiem sprzedaży eksportowej i/lub kluczowymi klientami globalnymi – promowanie i sprzedaż pełnej gamy rozwiązań Nowego Stylu

  • docieranie do nowych potencjalnych klientów oraz rozwijanie relacji z obecnymi - delegacje zagraniczne, targi

  • prowadzenie prezentacji produktowych i negocjacji handlowych

  • budowanie i rozwijanie bezpośrednich relacji z klientami oraz osobami decyzyjnymi w różnych obszarach: architekci i projektanci, zarządzający projektami, generalni wykonawcy, konsultanci

  • współtworzenie strategii handlowej i jej skuteczna realizacja, ocena postępów

Wymagania
Nasze wymagania:

  • znasz język angielski i swobodnie się w nim komunikujesz (min. C1)

  • posiadasz 5 lat doświadczenia w dziale handlowym i sprzedaży B2B dla klientów międzynarodowych

  • prospecting to Twoja mocna strona – umiesz odszukać, nawiązać relacje i umówić spotkanie z nowym potencjalnym klientem za granicą

  • potrafisz aktywnie słuchać, przekonywać i wpływać na ludzi z różnych środowisk, branż czy na różnych stanowiskach

  • jesteś osobą dyspozycyjną, gotową do wyjazdów służbowych za granicą (ok 25% czasu pracy) oraz posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

  • charakteryzuje Cię wysoka kultura osobista, samodzielność, komunikatywność oraz asertywność

  • posiadasz wiedzę i doświadczenie negocjacyjne z klientem

  • wiesz jak przygotować strategię cenową i marketingową, aby skutecznie wygrywać projekty i przetargi

  • zawsze potrafisz pracować spokojnie, logicznie i profesjonalnie

  • mówią o Tobie „znakomity gracz zespołowy” – doskonale idzie Ci współpraca w szeroko rozumianej organizacji - w pionie i poziomie, lokalnie i na arenie międzynarodowej

  • jesteś kreatywny_a nawet pod presją czasu, wykraczasz poza oczywiste działania i nie poprzestajesz na pierwszych rozwiązaniach

  • obsługujesz sprawnie programy pakietu MS Office

  • skutecznie wyznaczasz i osiągasz postawione cele, jesteś zorientowany_a na wynik

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego, języka hiszpańskiego lub języka francuskiego na poziomie min. B2

  • posiadasz doświadczenie zawodowe związane z branżą meblarską i/lub współpracą z architektami

Oferujemy
Oferujemy:

  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio

  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty

  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach

  • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach