Nazwa pracodawcy:
Schenker sp z o.o.

Data dodania:
2024-05-06

Nr referencyjny:
8999530pra

Miejsce pracy:
Polska, Stary Kisielin, Logistyczna 4
województwo: lubuskie

Operator Wózka Widłowego (Pracownik Terminalu)

Opis stanowiska
Co możemy Ci zaoferować:

  • Umowę o pracę w międzynarodowej korporacji,

  • Praca na pół etatu w godzinach 4:00-8:00; 14:00-18:00,

  • Zatrudnienie od zaraz,

  • Benefity: opieka medyczna, karta multisport, wczasy pod gruszą,

  • Pensję podstawową + premię co miesiąc,

  • Wysokiej jakości odzież ochronną,

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,

  • Jasny zakres obowiązków oraz proces wdrożenia nowego pracownika.

Co jest dla nas ważne:

  • Uprawnienia UDT,

  • Chęć do nauki i zdobywania doświadczenia u lidera na rynku,

  • Staranność i dbałość o przepisy BHP dla bezpieczeństwa Twojego, całego naszego zespołu i towaru, który powierzają nam klienci.

Na czym polega praca w magazynie w DB Schenker:

  • Rozładunek aut,

  • Rozwożenie towaru po powierzchni magazynu i wydanie go zgodnie z warunkami kontraktowymi,

  • Kompletacja i pomiar towaru z użyciem mobilnych urządzeń,

  • Załadunek aut.