Nazwa pracodawcy:
KANCELARIA NOTARIALNA W DZIERŻONIOWIE

Data dodania:
2024-05-08

Nr referencyjny:
9013717pra

Miejsce pracy:
Polska, Dzierżoniów
województwo: dolnośląskie

Asystent - Pracownik Biurowy

Opis stanowiska Opis stanowiska

Kancelaria notarialna poszukuje pracownika biurowego.

Wymagania Wymagania

  • umiejętność szybkiego bezbłędnego i bezwzrokowego pisania na klawiaturze,

  • bardzo dobra znajomość programu MS Office i Microsoft Word,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • doświadczenie w pracy biurowej,

  • umiejętność pisania pod dyktando i samodzielnego redagowania pism biurowych,

  • mile widziana wcześniejsza styczność z tematyką obrotu nieruchomościami,

  • komunikatywność.

Oferujemy Oferujemy

  • praca w godzinach 08.30-16.30