Nazwa pracodawcy:
Trenkwalder

Data dodania:
2024-05-07

Nr referencyjny:
9014620pra

Miejsce pracy:
Polska, Legnica
województwo: dolnośląskie

Kontakt:

Trenkwalder

Magazynier (m/k)

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • obsługa wózka widłowego: załadunek/rozładunek,

  • przygotowanie wysyłek do klientów,

  • rozmieszczanie towarów w odpowiednich miejscach,

  • prowadzenie rejestru przepływu materiałów w systemie magazynowym,

  • inwentaryzacja materiałów znajdujących się w magazynie.

Wymagania

Wymagania:

  • zdolności manualne,

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (system 3-zmianowy),

  • motywacja i zaangażowanie,

  • uczciwość i sumienność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat lub umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,

  • pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z nowoczesnym parkiem maszynowym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe) + miesięczne premie dla pracowników,

  • miesięczny okres rozliczeniowy,

  • perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,

  • ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami,

  • szkolenia organizowane przez zakład pracy,

  • podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych,

  • proces wdrożenia na stanowisku pracy dla nowego pracownika,

  • dostęp do portalu pracowniczego MyTrenkwalder,

  • wsparcie Konsultanta Trenkwalder podczas całego okresu zatrudnienia,

  • bogaty pakiet benefitów Trenkwalder: prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.