Nazwa pracodawcy:
PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019108pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Praga-Południe
województwo: mazowieckie

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Opis stanowiska

  • Rejestrowanie i modyfikowanie zleceń klientów w systemie,

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji sprzedaży,

  • Budowanie relacji z istniejącymi partnerami,

  • Raportowanie wyników działu sprzedaży,

  • Współpraca z kierownikami działu sprzedaży i kontraktacji.

Wymagania
Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Podstawowy poziom wiedzy w zakresie sprzedaży w spółkach,

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word, Excel.

Oferujemy
Oferujemy

  • Zatrudnienie w rosnącej i przyszłościowej branży kolejowej.

  • Możliwość spełnienia ambicji zawodowych i wdrożenia w praktyce swojej wiedzy i doświadczenia.

  • Możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe.

  • Karta Medicover Sport dla pracowników i bliskich.

  • Dofinansowanie do wypoczynku, tzw. "wczasy pod gruszą".

  • Dodatki pieniężne z okazji świąt.

  • Dodatkowe ubezpieczenie w PZU.

  • Prywatna opieka medyczna w Tu Zdrowie.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy i szkolenia.