Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019081pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

HR & Office Assistant

Opis stanowiska Zakres obowiązków:

  • Rekrutacja nowych pracowników – prowadzenie procesu rekrutacyjnego od ogłoszenia oferty pracy po finalizację zatrudnienia
  • Zarządzanie procesami onboarding i offboarding pracowników, zapewnienie płynności tych procesów oraz dbałość o dobre wrażenie nowych i odchodzących pracowników
  • Administrowanie dokumentacją pracowniczą, w tym umowy o pracę, zmiany w umowach, świadectwa pracy oraz inne dokumenty kadrowe
  • Wsparcie pracowników i kierownictwa w interpretacji i stosowaniu przepisów prawa pracy, polityk wewnętrznych i procedur
  • Tworzenie atrakcyjnych prezentacji dla klientów i partnerów biznesowych
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych i promocyjnych dla działu handlowego, w tym broszury i materiały na targi
  • Współpraca przy tworzeniu i realizacji kampanii marketingowych, monitorowanie ich efektywności

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, marketing, komunikacja)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min 3 lata)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość przepisów prawa pracy oraz umiejętność ich praktycznego stosowania
  • Otwartość na nowe wyzwania i zdolność adaptacji do szybko zmieniającego się środowiska
  • Bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności PowerPoint i Excel
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze marketingu

Oferujemy:

  • Stabilną i transparentną współpracę w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży fotowoltaicznej
  • Pracę hybrydową (3 dni w biurze/ 2 dni home office)
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dużą samodzielność i swobodę w działaniach, jak i zaufanie do Twoich kompetencji

Oferta dotyczy pracy stałej.