Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-05-09

Nr referencyjny:
9019018pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdynia
województwo: pomorskie

Pracownik sortowni

Opis stanowiska Miejsce wykonywania pracy: Gdynia, Wielki Kack

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie 5200 zł brutto + do 1000 zł premii
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
  • Bezpieczne miejsce pracy z dobrą atmosferą
  • Szkolenia, kursy i uprawnienia finansowane przez firmę
  • Dodatkowe benefity: nagrody premiujące wyniki, dofinansowanie karty sportowej, abonamentu medycznego, owocowe poniedziałki

Zadania:

  • Sortowanie makulatury na sortowni (wyjmowanie folii i zanieczyszczeń) – praca stojąca
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonych

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Umiejętność współpracy
  • Dokładność, cierpliwość, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych – mile widziane

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.