Nazwa pracodawcy:
Unum Życie TUiR S.A.

Data dodania:
2024-06-06

Nr referencyjny:
9071986pra

Miejsce pracy:
Polska, Lublin
województwo: lubelskie

Kierownik Zespołu Sprzedaży

Opis stanowiska
Zadania:

  • rekrutacja do zespołu sprzedażowego;

  • rozwój i szkolenie zespołu;

  • realizacja celów biznesowych;

  • motywowanie, kreowanie dobrej atmosfery pracy.

Wymagania
Oczekiwania wobec kandydata:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży;

  • umiejętność budowania relacji, komunikatywność;

  • energia i pasja do działania;

  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy

Kilka powodów, dla których warto dołączyć do Unum:

  • ustalony proces wdrożenia i wsparcie szkoleniowe;

  • przejrzysta ścieżka kariery;

  • wynagrodzenie: podstawa od 8000 PLN + system prowizyjny bez limitów;

  • dobra atmosfera, przyjazne środowisko pracy oparte na wartościach: uczciwości, odpowiedzialności i zaangażowaniu;

  • profesjonalne i stale rozwijane narzędzia do pracy zdalnej;

  • możliwość wpływu i pomocy w lokalnych społecznościach poprzez udział w wielu akcjach charytatywnych organizowanych przez Fundację Unum;

  • jesteśmy otwarci na Twoje projekty i pomysły, które realnie wpłyną na rozwój firmy.

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna;

  • ubezpieczenie grupowe;

  • program emerytalny;

  • karta Multisport.