Nazwa pracodawcy:
TUiR Allianz Polska S.A.

Data dodania:
2024-06-11

Nr referencyjny:
9081400pra

Miejsce pracy:
Polska, Lublin
województwo: lubelskie

Przedstawiciel / Przedstawicielka ds. Sprzedaży ubezpieczeń majątkowych

Opis stanowiska
Twoje Zadania:

  • Pozyskiwanie klientów: Aktywne zdobywanie nowych klientów i budowanie z nimi trwałych relacji, zapewniając najwyższą jakość obsługi.

  • Indywidualne oferty ubezpieczeniowe: Tworzenie ofert idealnie dopasowanych do potrzeb klientów, gwarantujących im najlepszą ochronę.

  • Spotkania sprzedażowe: Aktywne prowadzenie spotkań sprzedażowych mające na celu zapewnienie ochrony ubezpieczeniowej dla klientów.

  • Rozwój: Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i wiedzy na temat produktów ubezpieczeniowych.

  • Szkolenia i warsztaty: Udział w programach szkoleniowych i warsztatach podnoszących Twoje kompetencje.

Wymagania
Nasze Wymagania:

  • Komunikatywność: Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami.

  • Organizacja pracy: Samodzielność, organizacja pracy i umiejętność efektywnego zarządzania czasem.

  • Chęć rozwoju: Motywacja i chęć do podnoszenia swoich kompetencji.

  • Determinacja: Skupienie na osiąganiu indywidualnych celów sprzedażowych.

  • Gotowość do współpracy w oparciu o działalność gospodarczą.

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Niekaralność.

Mile Widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży lub w branży ubezpieczeniowej.

Oferujemy
Co Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: System prowizyjny, premie kwartalne, wsparcie finansowe na start.

  • Elastyczność pracy: Możliwość pracy w elastycznych godzinach i z dowolnego miejsca.

  • Kariera z liderem: Możliwość rozwoju kariery z najsilniejszą marką ubezpieczeniową na świecie.

  • Profesjonalne wsparcie: Pomoc ze strony doświadczonego Menedżera i Zespołu na każdym etapie współpracy.

  • Szacunek i otwartość: Współpraca oparta na wzajemnym szacunku i otwartej komunikacji.

  • Rozwój zawodowy: Profesjonalne szkolenia i wsparcie w rozwoju kariery.

  • Dodatkowe dochody: Możliwość zdobycia dodatkowego źródła dochodu.

  • Nagrody i wyjazdy: Atrakcyjne konkursy i nagrody za osiągane wyniki.