Nazwa pracodawcy:
Victor Energy Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-06-13

Nr referencyjny:
9086623pra

Miejsce pracy:
Polska, Walendów
województwo: mazowieckie

Magazynier

Opis stanowiska

  • obsługa urządzeń magazynowych,

  • kontrola stanów magazynowych,

  • przyjmowanie dostaw, sortowanie towaru, zbieranie zamówień przygotowywanie wysyłki,

  • prowadzenie szkoleń z obsługi podstawowych narzędzi

  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania
Wymagania

  • czynne uprawnienia do operowania wózkami widłowymi,

  • doświadczenie w pracy magazynowej,

  • znajomość systemów magazynowych,

  • prawo jazdy kat B,

  • wykształcenie średnie techniczne,

  • język angielski na poziomie min. B1

  • umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność

  • odpowiedzialność, zaangażowanie i lojalność,

Mile widziane

  • doświadczenie w branży budowlanej lub elektro- energetycznej.

Oferujemy
Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie elektroenergetycznej

  • narzędzia potrzebne do pracy na tym stanowisku

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia oferowane przez naszą organizację oraz poprzez wsparcie doświadczonych pracowników