Nazwa pracodawcy:
Praca.pl

Data dodania:
2024-06-13

Nr referencyjny:
9086647pra

Miejsce pracy:
Polska, Niepruszewo
województwo: wielkopolskie

Kontakt:

Praca.pl

Magazynier

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie materiałów (folia/papier) dla potrzeb produkcji

  • Skanowanie i przyjmowanie wyrobów gotowych do magazynu

  • Rozładunki/załadunki towarów zgodnie z procedurami

  • Kontrola zgodności towarów z dokumentacją

  • Kompletacja zamówień do wysyłki

  • Zarządzanie logistyką surowców i produktów w obrębie magazynów

  • Etykietowanie i dokumentowanie towarów

  • Koordynacja przepakowań i dostaw

  • Weryfikacja materiałów pod kątem certyfikacji (FSC)

  • Raportowanie niezgodności bezpośrednio do Lidera

Wymagania
Oczekujemy:

  • Co najmniej zawodowego wykształcenia

  • Zaangażowania i chęci do pracy w systemie zmianowym

  • Umiejętności pracy pod presją czasu i odpowiedzialnego podejścia do obowiązków

  • Uprawnień UDT kategorii II i praktyki w obsłudze wózka widłowego

  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy
Oferujemy:

  • Karta Multisport

  • Świąteczne karty przedpłacone

  • Pakiet medyczny PZU i korzystne ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie posiłków i wypoczynku dla Twoich dzieci

  • Wspólne eventy – pikniki, wyjazdy integracyjne

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach

  • Parking dla Twojego auta bez żadnych opłat

  • Fundusz Świadczeń Socjalnych (ZFŚS)

  • Angażujemy się w akcje społeczne – bądźmy razem odpowiedzialni!