Nazwa pracodawcy:
Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-06-14

Nr referencyjny:
9089362pra

Miejsce pracy:
Polska, Częstochowa, ul. Odlewników 20
województwo: śląskie

Specjalista ds. Rekrutacji

Opis stanowiska

  • realizacja procesów rekrutacyjnych end-to-end dla wszystkich poziomów stanowisk z naciskiem na stanowiska produkcyjne i specjalistyczne (przygotowywanie ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych etc.),

  • zarządzanie bazą kandydatów przyjętymi standardami i RODO,

  • współpraca z kierownikami działów w zakresie realizacji oraz planowania potrzeb rekrutacyjnych, współpraca z agencjami pracy,

  • reprezentowanie organizacji na rynku pracy, w tym prowadzenie działań terenowych (targi, giełdy pracy, konferencje, dni rekrutacji itp.),

  • wsparcie inicjatyw związanych z employer brandingiem, mających na celu budowanie pozytywnego wizerunku firmy jako pracodawcy,

  • sporządzanie raportów i analiz z realizowanych projektów rekrutacyjnych na potrzeby wewnętrzne firmy,

  • monitorowanie kluczowych wskaźników i rekomendowanie działań na tej podstawie.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ZZL, ekonomia, psychologia, socjologia),

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale HR,

  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego,

  • umiejętności obsługi pakietu MS Office,

  • kreatywności, zaangażowania i energii w działaniu,

  • umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,

  • sumienności i systematyczności przy wykonywaniu powierzonych zadań,

  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych i umiejętności interpersonalnych,

  • bardzo dobrej organizacji pracy,

  • efektywności i nastawienia na realizację wyznaczonych celów,

  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • stabilną umowę o pracę,

  • nagrody wynikające z wypracowanego wspólnie zysku,

  • docenienie Twojego doświadczenia zawodowego poprzez nagrody jubileuszowe,

  • pakiet świadczeń socjalnych: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, itp.,

  • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę,

  • atrakcyjne warunki dodatkowego ubezpieczenia na życie,

  • program szkoleń niezbędny do wykonywanych przez Ciebie zadań,

  • program szkoleń rozwojowych,

  • współprace z doświadczonymi ekspertami i menedżerami – pasjonatami w swoich obszarach.