Nazwa pracodawcy:
Tadmar Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-06-14

Nr referencyjny:
9086947pra

Miejsce pracy:
Polska, Płock
województwo: mazowieckie

Handlowiec - Magazynier z Uprawnieniami UDT

Opis stanowiska
Twoje obowiązki:

  • Obsługa klientów i sprzedaż,

  • Dbałość o jakość obsługi,

  • Zarządzanie towarem w magazynie,

  • Utrzymywanie właściwych stanów magazynowych.

Wymagania
Szukamy osób z:

  • Doświadczeniem na analogicznym stanowisku,

  • Wiedzą techniczną w dziedzinie instalacyjnej/grzewczej,

  • Uprawnieniami UDT na wózki widłowe,

  • Umiejętnością obsługi komputera (MS Office).

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne świadczenia socjalne.