Nazwa pracodawcy:
Bank Pocztowy S.A.

Data dodania:
2024-06-14

Nr referencyjny:
9081355pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Pracownik ds. ochrony danych osobowych

Opis stanowiska
Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe prawnicze

  • 2-letnie doświadczenie

  • znajomość prawa dotyczącego ochrony danych osobowych

A ponadto:

  • studia podyplomowe z zakresu ochrony danych osobowych

  • doświadczenie w przeprowadzaniu analiz ryzyka

Zaaplikuj!
Wymagania

W zamian oferujemy:

  • umowę o pracę

  • hybrydowy system pracy

  • benefity

Oferujemy
Twoim zakresem obowiązków będzie m.in.:

  • wsparcie Inspektora Ochrony Danych

  • opiniowanie projektów przepisów wewnętrznych itp. pod kątem ochrony danych osobowych

  • obsługa wniosków

  • obsługa reklamacji i prowadzenie rejestrów w zakresie ochrony danych osobowych