Nazwa pracodawcy:
Praca.pl

Data dodania:
2024-06-20

Nr referencyjny:
9101233pra

Miejsce pracy:
Niemcy,
województwo: zagranica

Kontakt:

Praca.pl

Pracownik fizyczny w przetwórstwie mięsnym

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Trybowanie i klasowanie mięsa wieprzowego

  • Praca od poniedziałku do piątku oraz co drugą sobotę.

  • Godziny rozpoczęcia to 4:15/4:45, do 9,5 h dziennie.

Wymagania
Wymagania:

  • Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

  • Mile widziane są osoby z doświadczeniem.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Stałą umowę,

  • Pomoc w sprawach socjalnych,

  • Płatne mieszkanie,

  • Wsparcie polskich koordynatorów,

  • Zwiększenie stawki za umiejętności i płatny urlop.