Nazwa pracodawcy:
OPTIMO Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-06-20

Nr referencyjny:
9101161pra

Miejsce pracy:
Polska, Rzeszów
województwo: podkarpackie

Doradca Klienta Biznesowego Orange

Opis stanowiska
Twoje główne zadania:

  • doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych i ICT dla klientów biznesowych

  • negocjacje, sprzedaż i przygotowywanie ofert handlowych

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa posprzedażowa

  • monitorowanie rynku

  • praca na przydzielonym portfelu klientów

Planowany podział aktywności sprzedażowych:

  • pozyskiwanie nowych klientów: 60%

  • praca ze stałymi klientami: 40%

Planowany podział dziennego czasu pracy:

  • aktywności sprzedażowe: 50%

  • opracowywanie rozwiązań ofertowych: 40%

  • raportowanie: 10%

Wymagania
Nasze wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w sprzedaży

  • chęć podejmowania wyzwań sprzedażowych

  • otwartość na rozwój i chęć uczenia się

  • umiejętność budowania relacji z Klientami

  • posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy
Nasz standard:

  • pakiet na start, wsparcie finansowe

  • program wdrożeniowy, szkolenia produktowe i sprzedażowe przy wsparciu trenera

  • atrakcyjne premie uzależnione od wyników

  • wsparcie operacyjne doświadczonego managera

  • stabilne warunki pracy w ramach umowy b2b

  • elastyczne godziny pracy

  • praca na wskazanej bazie klientów

  • konkursy sprzedażowe

Proces rekrutacji:

  • Proces rekrutacji prowadzimy w oparciu o szybką informację zwrotną.

  • Otwieramy wszystkie aplikacje, a następnie kontaktujemy się z kandydatami wybranymi do kolejnego etapu w ciągu 3 dni roboczych.

  • Finalne decyzje podejmujemy po 1 spotkaniu rekrutacyjnym także w ciągu 7 dni.