Nazwa pracodawcy:
FRAC DETAL sp. z o. o.

Data dodania:
2024-06-20

Nr referencyjny:
9100462pra

Miejsce pracy:
Polska, Rzeszów
województwo: podkarpackie

Pracownik sklepu

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • obsługa klientów, krojenie i pakowanie wędlin, serów i mięsa,wykładanie towarów na lady chłodnicze oraz dbanie o ich prawidłową ekspozycję ( pracownik stoiska mięsnego),

  • przyjmowanie i wykładanie towarów, sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniem,  prowadzenie gospodarki magazynowej, obsługa kasy fiskalnej (magazynier-kasjer),

  • obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towarów oraz dbanie o ich prawidłową ekspozycję, sprawdzanie dat ważności (kasjer-sprzedawca),

  • dokładanie i sortowanie warzyw i owoców, dbanie o ich prawidłową ekspozycję, obsługa kasy fiskalnej (pracownik stoiska owoce/warzywa),

  • drobne prace porządkowe.

Wymagania Wymagania

  • książeczka sanepidowska,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • płacę podstawową + premię,

  • możliwość przyuczenia,

  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,

  • bony towarowe.