Nazwa pracodawcy:
T-Mobile Polska S.A.

Data dodania:
2024-06-21

Nr referencyjny:
9103636pra

Miejsce pracy:
Polska, Lublin
województwo: lubelskie

Koordynator / Koordynatorka Sprzedaży Terenowej door-to-door (światłowód, TV)

Opis stanowiska
Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Codzienna praca z zespołem sprzedaży D2D (door to door) w terenie

  • Aktywne pozyskiwanie Sprzedawców do Rozwoju Regionu Mikroregionu

  • Prowadzenie rekrutacji

  • Wdrażanie nowych Sprzedawców, m.in. zaangażowanie w szkolenia nowych Sprzedawców

  • Praca nad utrzymaniem sieci sprzedaży (utrzymanie min. poziomu rotacji Sprzedawców), zaangażowanie w proces doszkalania

  • Udział w procesie wprowadzania do sieci nowych produktów i usług

  • Zarządzanie sprzedażą, realizacja planów sprzedażowych i standardów jakości

W realizacji zadań pomoże Ci:

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu regionalnymi strukturami D2D liczącymi min. 10 sprzedawców, Przedstawicieli Handlowych

  • Doświadczenie w w zakresie usług: internet światłowodowy, telewizja, usługi telekomunikacyjne dla domu w miastach, inwestycjach developerskich, nowo oddawanych i zasiedlanych budynkach mieszkalnych

  • Poparte sukcesami doświadczenie w realizacji celów sprzedażowych (referencje mile widziane)

  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji oraz selekcji kandydatów do pracy na stanowisku sprzedawcy

  • Umiejętności prowadzenia szkoleń, odpraw dziennych oraz planowania pracy własnej i zespołu

  • Wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań i osiąganie założonych celów

  • Samodyscyplina, odpowiedzialność, elastyczność i dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B. oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obszarze usług telekomunikacyjnych i telewizji

  • Znajomość lokalnego rynku firm oferujących usługi Internetu światłowodowego wraz z TV

  • Posiadanie aktywnego zespołu Przedstawicieli Handlowych - będzie dodatkowym atutem

Wymagania
Nasza oferta dla Ciebie:

W naszym Zespole zajmujemy się aktywnym kanałem sprzedaży D2D. Pracujemy nad dynamicznym rozwojem dystrybucji ofert internetowych (światłowód) poprzez rekrutację Partnerów/Sprzedawców oraz nad zarządzaniem sprzedażą.

Szukamy osoby samodzielnej, ambitnej, nastawionej na rozwój i realizację nowych wyzwań. Osoby z bardzo dobrą znajomością charakteru i specyfiki kanału sprzedaży D2D, która rozwinie Region i będzie zarządzała wynikami sprzedaży.

Dołączając do nas możesz liczyć na:

  • Stały rozwój- będziesz mógł liczyć na rozwój kompetencji, udział w szkoleniach i mieć styczność z różnymi technologiami, a dookoła Ciebie będzie wielu specjalistów i specjalistek z T-Mobile, z którymi będziesz mógł wymieniać się doświadczeniami

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań/wsparcie Zespołu. Będziesz mieć dużą swobodę w działaniu, a jeśli będziesz potrzebować pomocy - zawsze ją otrzymasz od Kierownika Regionu

  • Wdrożenie do zadań oraz stała opieka i mentoring Kierownika Regionu

  • Sprzęt służbowy oraz samochód firmowy

  • I wiele, wiele więcej - o szczegółach opowiemy Ci na rozmowie

Oferujemy
Benefity:

  • Umowa o pracę z atrakcyjnym systemem premiowym

  • Jasna ścieżka kariery i awansu

  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie

  • Dostęp do platform szkoleniowych, które podniosą Twoją wiedzę

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin / imienin

  • Platforma benefitowa - Ty wybierasz z czego korzystasz