Nazwa pracodawcy:
DTS System Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-06-21

Nr referencyjny:
9103366pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź

Inżynier Sprzedaży

Opis stanowiska

(oddział ŁÓDŹ)

Twoje zadania:

  • Realizacja długo- i krótkofalowej polityki sprzedażowej firmy;

  • Opracowywanie koncepcji dla danej inwestycji w zakresie Systemów Zabezpieczeń;

  • Przygotowywanie zestawień urządzeń na postawie otrzymanej dokumentacji technicznej;

  • Przygotowywanie ofert handlowych;

  • Stałe podnoszenie swojej wiedzy technicznej, szkolenia zew. i wew.;

  • Obsługa klientów w tym wizyty handlowe w terenie;

  • Aktywne zdobywanie klientów (firm);

  • Długofalowe utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Wymagania
Twój profil:

  • Posiadasz wykształcenie techniczne;

  • Mile widziana znajomość branży Systemów Zabezpieczeń;

  • Cechuje Cię zaangażowanie, konsekwencja w działaniu oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • Możesz pochwalić się bardzo dobrą organizacją pracy własnej oraz samodzielnością;

  • Obsługujesz system Windows oraz pakiet MS Office (Excel, Word, PowerPoint);

  • Masz prawo jazdy kat. B;

  • Znasz język angielski o na poziomie co najmniej B1

Oferujemy
Oferujemy:

  • Jasny system wynagrodzenia i stabilne warunki zatrudnienia;

  • Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowa o pracę, umowa zlecenie lub współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą na okres 12 miesięcy);

  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon komórkowy oraz samochód do wyjazdów służbowych;

  • Możliwość rozwoju zawodowego - udział w szkoleniach technicznych, handlowych oraz zwiększających kompetencje miękkie -także szkolenia w renomowanych placówkach branżowych (np. CNBOP);

  • Udział w Pracowniczych Planów Kapitałowych;

  • Możliwość korzystania z programu sportowego - karty Fit Profit;

  • Możliwość wyjazdów zagranicznych;

  • Domową, niekorporacyjną atmosferę pracy;

  • Pełną wyzwań pracę w młodym, ambitnym zespole;

  • Wyjazdy i spotkania integracyjne;

  • Bonusy świąteczne;

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi.