Nazwa pracodawcy:
DMT Packaging sp. z o.o.

Data dodania:
2024-06-21

Nr referencyjny:
9104377pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Specjalista ds. Administracji (K/M)

Opis stanowiska
Główne zadania na tym stanowisku to:

  • Prowadzenie rejestru korespondencji

  • Nadzór nad umowami z usługodawcami

  • Obsługa programu księgowego i współpraca z Biurem Księgowym

  • Archiwizacja dokumentów

  • Administracyjne wsparcie działów firmy w realizacji ich zadań

Wymagania
Warunki współpracy:

  • Umowa o pracę – pierwsza umowa na 3 miesiące, kolejna umowa na czas nieokreślony

  • Wymiar czasu pracy – cały etat

  • Czas pracy – 8 godzin między godziną 7:00 – 16:00

  • Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy
Od Kandydatów/Kandydatek oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (minimum 1 rok)

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, poziom minimum B2

  • Biegłości w posługiwaniu się pakietem oprogramowania MS Office

Nasza oferta:

  • Karta Multisport

  • Nieformalna atmosfera pracy

  • Dofinansowanie do okularów

  • Ubezpieczenie grupowe (z podstawowym pakietem medycznym)