Nazwa pracodawcy:
Celon Pharma S.A.

Data dodania:
2024-06-24

Nr referencyjny:
9107341pra

Miejsce pracy:
Polska, Trzebnica
województwo: dolnośląskie

Przedstawiciel Medyczny

Opis stanowiska

  • Promowanie produktów firmy wśród lekarzy i farmaceutów (praca z lekami RX)

  • Realizowanie zadań i założonych celów sprzedażowych

  • Planowanie pracy, przygotowywanie analiz i research​ rynku farmaceutycznego na danym terenie

  • Utrzymywanie trwałych relacji biznesowych

  • Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy

Wymagania
Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży, to coś co musisz mieć :)

  • Komunikatywność i orientacja na realizację założonych celów, samodzielność w działaniu, pomoże Ci w pracy

  • Zaangażowanie i otwartość na podejmowanie nowych wyzwań, bo w takim środowisku chcemy pracować

  • Umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne, będą u nas Twoim atutem

  • Wykształcenie wyższe

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie stałe plus motywujący system premiowy oparty na wynikach, na który masz realny wpływ

  • Samochód służbowy, telefon komórkowy jako narzędzia pracy

  • Pracę w młodym i energicznym zespole, pełną wyzwań ale i satysfakcjonującą :)

  • Stabilne, ale i rozwijające się środowisko pracy

  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową