Nazwa pracodawcy:
Praca.pl

Data dodania:
2024-06-26

Nr referencyjny:
9112504pra

Miejsce pracy:
Polska, Rzgów

Kontakt:

Praca.pl

Inżynier Budowy w branży elektrotechnicznej - elektrotechnik / automatyk

Opis stanowiska
Twoje obowiązki

  • przygotowywanie niezbędnych dokumentów i materiałów

  • tworzenie harmonogramów prac

  • sporządzanie oraz weryfikacja dokumentacji technicznej

  • przygotowywanie kosztorysów oraz ofert przetargowych i handlowych

  • realizacja zadań, zgodnie ze specyfikacją zamówienia, normami jakości i wymogami bezpieczeństwa

Wymagania
Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki Elektrotechnika lub Automatyka)

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku inżyniera

  • praktyczna znajomość pakietu Office, AutoCAD

  • umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej

  • dokładność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Oferujemy
Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju poprzez szkolenia

  • samochód, komputer, telefon - także do użytku prywatnego

  • ubezpieczenie grupowe