Nazwa pracodawcy:
Grupa Inter Cars

Data dodania:
2024-06-26

Nr referencyjny:
9113131pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Doradca Handlowy (rynek budowlany i AGRO)

Opis stanowiska
Aplikując, będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Doradztwo sprzedażowe w zakresie części , opon i olejów do pojazdów użytkowych

  • Informowanie Klientów o dostępnej ofercie handlowej, w tym o aktualnych promocjach

  • Dbanie o budowanie relacji z Klientami opartymi o partnerską współpracę

  • Współpraca z innymi działami np. ciężarowym

Wymagania
Nasze oczekiwania względem Ciebie:

  • Znajomość rynku pojazdów użytkowych na terenie małopolski

  • Umiejętna obsługa pakietu MS Office i komputera (głównie Word, Outlook i Excel - poziom średni)

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem np. poprzez doradztwo

Mile widziane:

  • Wykształcenie średnie/ techniczne

Oferujemy
W zamian oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Dodatkową, miesięczną premię uzależnioną od wyników pracy

  • Pracę hybrydową

  • Możliwość realnego rozwoju zawodowego

  • Pracę w dynamicznym zespole doświadczonych specjalistów

  • Przyjazną atmosferę - jesteśmy na ’Ty’

  • Narzędzia do pracy: m.in. służbowy telefon