Nazwa pracodawcy:
Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-06-27

Nr referencyjny:
9115810pra

Miejsce pracy:
Polska, Wola Mrokowska
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. Produktu (HVAC)

Opis stanowiska
Główne zadania:

  • zarządzanie powierzoną grupą produktów, w tym budowanie marki oraz informacji o produktach,

  • ścisła współpraca z działem R&D w zakresie rozwoju produktów,

  • wprowadzanie nowych produktów do oferty,

  • reprezentowanie firmy w stowarzyszeniach branżowych,

  • analiza rynku HVAC pod kątem działań konkurencji, sytuacji na rynku oraz wyznaczanych trendów,

  • uczestnictwo w targach branżowych w kraju i zagranicą,

  • pisanie i redagowanie artykułów technicznych oraz marketingowych,

  • prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników oraz klientów.

Wymagania
Oczekiwania:

  • min. 3-letnie doświadczenie w branży HVAC,

  • wykształcenie techniczne,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • znajomość narzędzi MS Office oraz CRM,

  • samodzielność w działaniu, zaangażowanie i odpowiedzialność,

  • zdolności analityczne, dociekliwość oraz umiejętność dzielenia się wiedzą.

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie o charakterze stacjonarnym w firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności w obszarze marketingu,

  • przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i wsparciu zespołu,

  • świadczenia z funduszu socjalnego,

  • dofinansowanie posiłków,

  • dostęp do programu MultiSport oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.