Nazwa pracodawcy:
QrCharge

Data dodania:
2024-06-27

Nr referencyjny:
9116182pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

QrCharge

Specjalista ds. Sprzedaży (znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego lub białoruskiego)

Opis stanowiska
Zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie lokalizacji (restauracje, kluby fitness, sieci sklepów itp.) do współpracy poprzez sieci społecznościowe lub inne platformy internetowe.

  • Prezentacja naszego produktu administratorom lokalizacji poprzez korespondencję, rozmowy telefoniczne lub spotkania online, a także organizację spotkań offline dla naszych menadżerów sprzedaży.

Wymagania
Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, preferowane w obszarze technologii lub usług.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i zasobami w celu osiągnięcia wyznaczonych celów.

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z kluczowymi zainteresowanymi stronami i zawierania transakcji.

  • Znajomość języka polskiego na poziomie nie niższym niż B2. Dodatkowo wymagane jest posiadanie znajomości języka białoruskiego, ukraińskiego lub rosyjskiego.

  • Dostępność komputera i dostępu do Internetu.

Oferujemy
Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premie zależne od osiągniętych celów.

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej.

  • Doskonałe możliwości rozwoju zawodowego i kariery.