Nazwa pracodawcy:
Floor-intec Romualda Lehman

Data dodania:
2024-06-27

Nr referencyjny:
9115759pra

Miejsce pracy:
Polska, Police, ok. 20 km od Szczecina
województwo: zachodniopomorskie

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta w języku niemieckim

Opis stanowiska
Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • satysfakcjonujące i stabilne wynagrodzenie (podstawowe + prowizja od sprzedaży)

  • zakwaterowanie podczas delegacji

  • pracę w doświadczonym zespole, w firmie o długoletniej, ugruntowanej pozycji na rynku

  • szansę rozwoju oraz poszerzenia wiedzy i umiejętności

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód)

  • możliwość pracy hybrydowej

Wymagania
Jeśli:

  • posiadasz doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego

  • w stopniu zaawansowanym posługujesz się językiem niemieckim

  • posiadasz minimum średnie wykształcenie, preferowane budowlane

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

  • jesteś osoba otwartą na aktywna sprzedaż

  • komunikacja przez e-mail/ czat/ telefon jest Ci znana

  • masz zadaniowe podejście do problemów i rozwiązywanie ich nie sprawia Ci kłopotu

  • chcesz otrzymywać dodatkowe prowizje sprzedażowe

To idealnie pasujesz do naszego zespołu!

Oferujemy
Twój zakres obowiązków:

  • sprzedaż usług związanych z przygotowaniem podłoża pod posadzki żywiczne

  • realizację założonych planów sprzedażowych

  • utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami

  • praca na terenie Polski i Niemiec – pozyskiwanie klientów poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz bezpośredni