Nazwa pracodawcy:
APEX - THERMO KING sp. z o.o.

Data dodania:
2024-06-28

Nr referencyjny:
9118105pra

Miejsce pracy:
Polska, Bydgoszcz, ul. Bydgoskich Prze
województwo: kujawsko-pomorskie

Regionalny Sprzedawca w branży technicznej

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Proaktywne pozyskiwanie nowych klientów z obszaru województwa kujawsko-pomorskiego oraz budowanie trwałych relacji biznesowych

  • Utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych z istniejącymi klientami

  • Analiza potrzeb klientów i doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań transportowych w temperaturze kontrolowanej

  • Opracowywanie ofert handlowych i negocjacje warunków sprzedaży

  • Prowadzenie prezentacji produktów i usług firmy

  • Raportowanie wyników sprzedażowych

  • Monitorowanie i raportowanie trendów rynkowych w sektorze transportu chłodniczego

Wymagania
Nasze wymagania

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych

  • Umiejętność prowadzenia spotkań handlowych

  • Umiejętność pracy w zespole ale także samodzielność w działaniu

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Komunikatywność oraz umiejętność przekonywania

  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizowania procesu sprzedaży

  • Znajomość języka angielskiego

  • Entuzjazm, zaangażowanie oraz chęć ciągłego rozwoju

  • Gotowość do pracy w terenie

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość branży motoryzacyjnej lub transportowej

Oferujemy
To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Cykl szkoleń produktowych i technicznych Thermo King

  • Motywacyjny system wynagrodzeń (solidna podstawa + premia uzależniona od wyników)

  • Pracę w prężnym zespole pod szyldem uznanej międzynarodowej firmie

  • Narzędzia pracy w tym auto służbowe