Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Data dodania:
2021-05-04

Nr referencyjny:
4606747pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Asystent ds. HR

Opis stanowiska

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej organizacji z dużymi możliwościami rozwoju

  • Praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę na czas określony

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze HR

  • Pakiet socjalny (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny

  • Doświadczenie w pracy biurowej

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy

Zadania:

  • Obsługa administracyjna pracowników firmy

  • Przygotowywanie umów oraz pozostałych dokumentów kadrowych

  • Codzienny kontakt telefoniczny i mailowy z pracownikami firmy oraz udzielanie odpowiedzi na ich zapytania

  • Uzupełnianie i przetwarzanie danych w systemach

  • Weryfikacja kompletności dokumentów