Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Data dodania:
2021-05-04

Nr referencyjny:
4606753pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź

Project Implementation Manager with German

Opis stanowiska

Twoje obowiązki:

  • Codzienne wsparcie koordynatorów projektów w planowaniu, monitorowaniu pod względem budżetu, zakresu oraz zasobów

  • Wsparcie koordynatorów projektu w cyklicznym raportowaniu postępu prac projektowych

  • Monitorowanie rejestru ryzyk, zagadnień i problemów projektowych

  • Raportowanie wyników finansowych i prognoz dla poszczególnych projektów

  • Dbałość o terminowość i realizację zadań oraz właściwy przepływ informacji

  • Cykliczne spotkania ze specjalistami z innych działów

  • Udział w tworzeniu systemów i narzędzi oraz automatyzacji projektów

  • Monitorowanie i nadzór nad portfolio klientów niemieckojęzycznych

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze Project Managementu, na stanowisku managerskim

  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Silnie rozwinięte umiejętności analityczne i operacyjne

  • Mile widziany certyfikat potwierdzający umiejętności zarządzania projektami

  • Znajomość języków obcych: angielski - C1, niemiecki - B2

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

  • Pracę zdalną z każdego miejsca w Polsce

  • Całkowicie zdalny proces rekrutacji

  • Codzienny kontakt z językami obcymi

  • Ponadrynkowe, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku