Nazwa pracodawcy:
SDS-Automatyka Sp. z o.o. Sp. k.

Data dodania:
2021-05-03

Nr referencyjny:
4606336pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: pomorskie

Doradca Techniczno - Handlowy

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • wspieranie Klientów doradztwem techniczno-handlowym w zakresie podstawowych problemów jak i w doborze konfiguracji hardware

  • pozyskiwanie nowych klientów i pielęgnowanie kontaktów z istniejącymi Klientami w bazie danych w celu wzrostu sprzedaży i budowaniu pozytywnych relacji z klientami

  • uczestniczenie w ustalaniu zakresu i warunków handlowych współpracy z klientami

  • prowadzenie rozmów handlowych i spotkań z Klientami co wiąże się z jednodniowymi wyjazdami

  • uczestniczenie w szkoleniach celem pozyskania i rozszerzenia wiedzy technicznej

  • udział w meetingach międzynarodowych i targach

  • koordynacja i współpraca z zespołem sprzedażowym

  • wyłączność w określonych obszarach sprzedaży

Wymagania Wymagania

  • doświadczenie handlowe i znajomość rynku automatyki przemysłowej

  • zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej

  • wykształcenie techniczne (elektrotechnika, automatyka lub robotyka)

  • podstawowa wiedza z zakresu sterowników PLC

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

  • komunikatywność

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie własnej działalności

  • pracę w ambitnym i zgranym zespole

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • szkolenia techniczne i handlowe w kraju i za granicą

  • wsparcie techniczno-handlowe

  • konkurencyjne produkty

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i osiąganych wyników

  • narzędzia niezbędne do pracy (auto, laptop, telefon komórkowy)

  • miłą atmosferę pracy

  • praca w systemie home office