Nazwa pracodawcy:
TeamQuest

Data dodania:
2021-05-03

Nr referencyjny:
4606348pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

TeamQuest

Support Engineer/DevOps

Opis stanowiska
  • Segregacja i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez Klientów
  • Zbieranie informacji diagnostycznych
  • Rozwiązywanie problemów z błędami aplikacji

Wymagania
  • Ukończone studia wyższe o kierunkach technicznych
  • Doświadczenie we wdrożeniach aplikacji przy użyciu języka Java i/lub Node.js
  • Znajomość systemu Linux i kontenerami Docker
  • Znajomość technologii AMQP lub inną technologią przesyłania wiadomości
  • Znajomość HTTP, Rest, JSON, Swagger/OpenAPI
  • Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych jak i nierelacyjnymi bazami danych ( PostgreSQL, MongoDB )
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie C1

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość GitLab
  • Znajomość Ansible
  • Znajomość infrastruktury Azure
  • Administracja systemem Linux

Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Karta multisport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie