Nazwa pracodawcy:
NOWEL SP. z o.o.

Data dodania:
2021-05-03

Nr referencyjny:
4606309pra

Miejsce pracy:
Polska, Legionowo
województwo: mazowieckie

Laborant

Opis stanowiska

Pracując u nas zyskujesz:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00 i 14:00-22:00) + 1 weekend w miesiącu w godzinach 6:00-14:00,

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, bony świąteczne, grupowe dobrowolne ubezpieczenie na życie, imprezy firmowe),

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i prawie stuletnią tradycję z innowacyjną technologią,

  • Samodzielną i pełną ciekawych wyzwań pracę,

  • Przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy,

  • Świeże pieczywo do porannej kawy lub herbaty.

Wymagania

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/y za:

  • Przygotowanie próbek do badań,

  • Wykonywanie badań fizykochemicznych i organoleptycznych,

  • Udział w przygotowaniu nowych metod badawczych i doskonaleniu technik laboratoryjnych,

  • Udział w walidacji/sprawdzaniu metod badawczych oraz monitorowaniu ważności wyników badan,

  • Obsługa i nadzór nad wyposażeniem pomiarowym i pomocniczym,

  • Opracowywanie oraz weryfikacja wyników badań.

Oferujemy

Pasujesz, jeśli posiadasz:

  • Co najmniej półroczne praktyki zawodowe odbyte w laboratorium badawczym lub laboratorium produkcyjnym lub dziale kontroli jakości

  • Wykształcenie min. średnie w zakresie chemii, biologii, technologii żywności lub pokrewne,

  • Dobrą organizację pracy własnej w tym wielozadaniowość i dokładność,

  • Praktyczną znajomość pakietu MS Office (w szczególności Outlook i Excel),

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym,

  • Jesteś osoba komunikatywną i asertywną,

  • Jesteś osobą samodzielną i odpowiedzialną.