Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2021-05-18

Nr referencyjny:
1144605

Miejsce pracy:
Polska, Cała Polska

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Kierownik Projektu Farm Wiatrowych

Opis stanowiska Project Manager, Kierownik Projektu, Farmy Wiatrowe, Wind Farm

Stanowisko: Kierownik Projektu Farm Wiatrowych
Miejsca realizacji projektów: woj. dolnośląskie, śląskie, lubelskie, północna część Polski.

Klientem HAYS jest globalna firma konsultingowo-inżynieryjna, która realizuje ambitne projekty dla wielu gałęzi przemysłowych: Energy, Oil&Gas, Chemicals, Food&Bevery, Life Science. Firma realizuje projekty zarówno na etapie projektowania jak również na etapie budowy obiektów lub/i instalacji procesowych.

Oferta skierowana jest do Kandydatów, którzy posiają doświadczenie po stronie Wykonawcy Inwestycji jako Kierownik Projektu przy realizacjach związanych z budową farm wiatrowych lub innych obiektów energetycznych. Kandydat powinien posiadać przynajmniej 3 letnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektem budowlanym oraz komunikować się w j. angielskim w stopniu dobrym (min. B2).

Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B, prywatną opiekę medyczną, samochód służbowy i inne narzędzia niezbędne do pracy. Osoby zainteresowane większą ilością szczegółów zachęcamy do przesyłania aplikacji.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."