Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2021-06-11

Nr referencyjny:
1151027

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Analityk HR z j. niemieckim/ angielskim/ francuskim

Opis stanowiska Dla naszego Klienta, znanego producenta z branży FMCG, który jest obecny w 80 krajach poszukujemy osoby na stanowisko Analityka HR z j. niemieckim/ angielskim/ francuskim.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie pracowników i managerów w sprawach kadrowych za pośrednictwem maila, czatu, telefonu. Będzie wprowadzać i aktualizować dane do systemów. Ponadto będzie tworzyć zestawienia i raporty. Będzie wspierać managerów we wdrażaniu procedur i polityki firmy. Prac odbywa się w j. niemieckim i angielskim.

Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby z dobrą znajomością języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego oraz Excela. Poszukujemy osób zorientowanych na detale, analitycznych oraz samodzielnych. Do aplikowania zapraszamy osoby zainteresowane obszarem Human Relations, administracją. Znajomość programu Workday będzie atutem!

Nasz Klient oferuje pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku oraz możliwości rozwoju.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."