Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Data dodania:
2021-06-11

Nr referencyjny:
4922582pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Przedstawiciel handlowy (branża budowlana)

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie u dostawcy branży budowlanej

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą

  • Wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy w tym auto służbowe (również do użytku prywatnego)

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży budowlanej

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami

  • Otwartość

Oferujemy

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie rozwojem sprzedaży zgodnie ze strategią firmy (obszar: województwo mazowieckie, lubelskie i podlaskie)

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Utrzymywanie stałych kontaktów z klientami, projektantami i partnerami firmy

  • Aktywne wprowadzanie nowych produktów

  • Prowadzenie negocjacji i przygotowywanie kontraktów handlowych

  • Współpraca z innymi działami firmy

Oferta dotyczy pracy stałej.