Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Data dodania:
2021-06-11

Nr referencyjny:
4922570pra

Miejsce pracy:
Polska, Grodzisk Mazowiecki
województwo: mazowieckie

Sprzedawca-Magazynier

Opis stanowiska

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • Stabilna współpraca

  • Elastyczny grafik

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa i premia uzależniona od wyników i Twojego zaangażowania

Wymagania

Wymagania:

  • Motywacja i chęć do pracy - nie masz doświadczenia? Nie martw się wszystkiego Cię nauczymy - wystarczą chęci do nauki!

  • Łatwość nawiązywania kontaktów, przyjazne nastawienie do ludzi

  • Pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista

  • Sumienność i zaangażowanie

  • Dyspozycyjność: praca między 8.00-18.00 (poniedziałek-piątek + wybrane soboty do godz. 14.00)

Oferujemy

Zadania:

  • Sprzedaż produktów w sklepie stacjonarnym

  • Doradztwo produktowe

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta

  • Przyjęcie towaru i rozkładanie go na docelowe miejsca w sklepie

  • Dbanie o czystość oraz estetykę sklepu oraz porządek w magazynie

Nie czekaj, aplikuj już dziś! Masz pytania? Napisz SMS o treści SPRZEDAWCA pod numer 668 527 397 - oddzwonimy i opowiemy o szczegółach