Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Data dodania:
2021-06-11

Nr referencyjny:
4922576pra

Miejsce pracy:
Polska, Czeladź
województwo: śląskie

Pracownik magazynowy z uprawnieniami

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stabilne wynagrodzenie (stawkę ustalaną indywidualnie w zależności od doświadczenia i umiejętności)

  • Pracę w systemie 3-zmianowym - wolne weekendy!

  • Perspektywę przejścia w struktury firmy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Pakiet benefitów (kartę MultiSport, ubezpieczenie PZU, zniżki)

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wsparcie ze strony konsultanta Manpower

Wymagania

Wymagamy:

  • Uprawnień do obsługi wózków widłowych UDT (I WJO lub II WJO)

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • Motywacji do pracy i odpowiedzialności

  • Dokładności i terminowości w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego

  • Kontrola ilości i jakości przyjmowanych towarów

  • Załadunek i rozładunek towaru

  • Prawidłowe wypełnianie i weryfikacja dokumentów magazynowych

  • Dbałość o utrzymanie porządku w sektorze magazynu