Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup Sp. z o.o.

Data dodania:
2021-06-11

Nr referencyjny:
4922568pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź

Montażysta/tka elementów (również z orzeczeniem)

Opis stanowiska
  • Montaż podzespołów do komputerów

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania
  • Dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej (pon.-pt.: 14-22 i wt.-sb. 6-14)

  • Sprawność manualno-ruchowa

  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Posiłki w stołówce: zupy 0,50 gr, 3,50zł. drugie danie-możliwość kupienia dla rodziny!!!

  • Wynagrodzenie 16,70 h/brutto zł.

  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów: karty Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe PZU;

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami niepełnosprawnymi.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV bądź kontakt telefoniczny Tel. 734 108 163, 606 829 141

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.