Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2021-07-22

Nr referencyjny:
1152639

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Specjalista ds. Operacyjnych

Opis stanowiska Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży handlowej, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Operacyjnych.

Do głównych zadań osoby pracujacej na tym stanowisku należeć będą nadzór nad obiegiem dokumentów w obszarze operacji w organizacji, przygotowywanie okresowych raportów dot. wskaźników KPI, koordynacja umów w obszarze operacji, realizacja procesu zaopatrzenia niezbędnego do działania sklepów oraz punktów gastronomicznych, a także opisywanie faktur kosztowych oraz zakupowych dotyczących obszaru operacji. Ponad to to osoba pracująca będzie odpowiedzialna za kontakt z usługodawcami świadczącymi usługi administracyjne w obszarze operacji oraz koordynację procesów związanych z organizacja podróży służbowych oraz szkoleń.

Od osób aplikujących oczekujemy bardzo dobrej znajomośc programu MS. Excel, komunikatywnej znajomości języka angielskiego oraz doświadczenia na analogicznym stanowisku. Osoba pracująca na tym stanowisku powinna wykazywać się umiejętnością organizacji pracy, komuinikatywnością, a także zaangażowaniem.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość rowoju oraz dobrą atmosferę pracy.

Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."