Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2021-07-22

Nr referencyjny:
1152621

Miejsce pracy:
Polska, Katowice

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Młodszy specjalista ds. planowania

Opis stanowiska Stanowisko:
Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy specjalista ds. planowania, dla naszego międzynarodowego klienta. 
 
Twoje obowiązki: 
Monitorowanie ryzyka towarów w magazynach oraz stanów magazynowych, rozwiązywanie nieprzewidzianych/nagłych sytuacji, nadzorowanie wysyłek oraz towarów, pełna odpowiedzialność nad procesem od początku do końca oraz dokumentowanie i optymalizowanie.

Wymagania:
Wymagane jest minimum roczne doświadczenie w obszarze logistyki/planowania, znajomość Angielskiego na poziomie B2, bardzo dobra znajomość Excela (tabele przestawne i wyszukiwanie w pionie) oraz zdolność do analitycznego myślenia.

Otrzymujesz: 
Podniesienie kwalifikacji w obszarze logistyki, szerokie możliwości rozwoju i awansu, bardzo dobre wynagrodzenie oraz na obecny moment pracę zdalną. 

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."