Nazwa pracodawcy:
PGE Baltica sp. z o.o.

Data dodania:
2021-07-21

Nr referencyjny:
5215752pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. administracyjnych - Obsługa sekretariatu Spółki

Opis stanowiska

umowa na zastępstwo

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • Bieżąca realizacja zadań zleconych przez Dyrektora Obszaru w zakresie funkcjonowania biura

  • Obsługa sekretariatu Spółki (m.in. przyjmowanie gości, łączenie rozmów telefonicznych, zamawianie artykułów biurowych, spożywczych, cateringu, kwiatów, prasy, wizytówek, itp.),

  • Organizacja oraz obsługa spotkań i narad w Siedzibie Spółki,

  • Prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • Organizacja podróży służbowych Pracowników PGE Baltica,

  • Redagowanie pism i dokumentów zgodnie ze standardami obowiązującymi w Spółce,

  • Prowadzenie Centralnego Rejestru Pieczątek,

  • Obsługa SAP w zakresie rozliczania wydatków na prowadzenie biura i sekretariatu, organizację spotkań w biurze spółki a także obsługa wniosków administracyjnych dla pracowników w systemach informatycznych Spółki,

  • Inne polecenia przełożonego związane z zapewnienie prawidłowego funkcjonowania procesów biurowo-administracyjnych

Wymagania

Profil idealnego kandydata:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków

  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Doświadczenie w pracy z dokumentami

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista,

  • Dokładność, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Komunikatywność i nastawienie na klienta wewnętrznego

  • Znajomość SAP – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Ze swojej strony gwarantujemy:

  • Zatrudnienie w spółce będącej częścią największej krajowej Grupy Kapitałowej sektora energetycznego

  • Uczestnictwo w budowie nowoczesnej organizacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania ścieżki kariery

  • Szansę na udział w unikalnym projekcie inwestycyjnym

  • Pracę w multidyscyplinarnym międzynarodowym zespole