Nazwa pracodawcy:
Varroc Lighting Systems

Data dodania:
2021-07-21

Nr referencyjny:
5208114pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: lubuskie

Inżynier Elektronik / Koordynator ESD

Opis stanowiska
 Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie elektronicznych testów pomiarowych stosowanych w lampach przednich;

  • Współpraca z działem: mechanicznym, optycznym, walidacyjnym (lokalnym oraz zagranicznym);

  • Specyfikowanie urządzeń testujących na potrzeby weryfikacji poprawności działania produktu oraz procesu produkcyjnego;

  • Definiowanie funkcjonalności produktu / funkcji i opracowanie specyfikacji technicznych;

  • Koordynowanie działań związanych ze środowiskiem ESD w wybranych obszarach produkcyjnych;

  • Archiwizowanie/aktualizacja codziennie wykonywanych pomiarów ESD (pomiary obuwia, opaski, zapisy z kontroli jakości itp.)

  • Analizowanie danych pod kątem skuteczności środków zapobiegawczych ESD;

  • Opracowywanie, administrowanie lokalnymi procedurami ESD w oparciu o aktualne przepisy;

  • Organizowanie i prowadzenie regularnych spotkań komisji ds., ESD;

  • Uczestnictwo w codziennym przeglądzie technicznym projektów związanych z produktami elektronicznymi;

  • Udział w tworzeniu specyfikacji dla nowych urządzeń w oparciu o wymagania ESD;

  • Planowanie wewnętrznych audytów ESD oraz weryfikowanie wyników w odniesieniu do lokalnych procedur;

  • Wykonywanie pomiarów ESD we wskazanych obszarach produkcyjnych;

  • Przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ oraz regulaminu pracy;

  • Analizowanie reklamacji klientów jak również wewnętrznych funkcjonalnych odpadów produkcyjnych.

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe Inżynier/ Magister – kierunki technologiczne (elektronika / mechatronika / automatyka)

  • Umiejętność obsługi urządzeń laboratoryjnych: oscyloskop, multimetr, zasilacz

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży automotive z zakresu rozwoju elektroniki (HW/SW)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);

  • MS Office, Windows – bardzo dobra znajomość;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Zdolności organizowania i planowania;

  • Zdolność do przekazywania wiedzy;

  • Zarządzanie czasem;

  • Orientacja na osiąganie założonych celów.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Pakiet Relokacyjny;

  • Wsparcie w procesie relokacji;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;

  • Multikafeterię Benefit Systems i inne świadczenia;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji;

  • Szkolenia wprowadzające, podnoszące kwalifikacje;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.