Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2021-08-04

Nr referencyjny:
1153209

Miejsce pracy:
Polska, Kraków

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Senior Learning Partner

Opis stanowiska Szkolenie ludzi to Twój żywioł? Tworzenie interaktywnych metod nauczania i innowacyjnych, zaskakujących strategii warsztatowych brzmi dla Ciebie fascynująco? Przeczytaj więcej – mamy dla Ciebie niespotykaną ofertę w renomowanej branży marketingowej i e-commerce. Zapraszamy Cię do zostania Senior Learning Partner.

Możesz zapytać:
„Na czym ma polegać ta praca?”


- Na współpracy z Menadżerami Biznesowymi w celu zdefiniowania kluczowych celów i zagadnień potrzebnych szkoleń, zdecydowaniu czy mają one zostać kupione open sourcingowo lub od dostawcy i na końcu na wsparciu i nadzorowaniu tego procesu. W przypadku nietypowej tematyki – budowaniu strategii samodzielnie.
- Tworzeniu storyboardów z intuicyjnymi, szczegółowymi instrukcjami dla trenerów oraz angażujących, interaktywnych metod.
- Przygotowywaniu i wprowadzeniu planów szkoleń z Partnerami Rozwiązań Technologicznych.
- Wspieraniu rozwoju platformy Learning Experience.
- W razie potrzeby, na tłumaczeniu i udoskonalaniu globalnych schematów edukacyjnych w oparciu o specyficzne potrzeby rynku czy jednostki biznesowej.

„Jakie wymagania muszę spełniać?”

- Dogłębną wiedzę oraz praktykę w zakresie projektowania instruktażowego (rozwoju) oraz dodatkowo doświadczenie w wyższej edukacji.
- Znajomość specyfiki uczenia się dorosłych.
- Biegły język angielski.
- Przynajmniej licencjat w dziedzinie projektowania materiałów dydaktycznych i szkoleniowych lub ewaluacji skierowanej na rozwój itp.
- Umiejętność pracy z programami Microsoft Office, HTML, Adobe, Articulate, itp.
- Doskonałą komunikację, innowacyjność oraz zdolność zarządzania licznymi projektami.
- Jako zaleta – członkostwo lub akredytację organizacji zajmujących się szkoleniami, rozwojem, e-learningiem itp.

„Co otrzymam w zamian?”

Wyjątkową, ogromną szansę rozwoju zawodowego oraz interesujące, perspektywiczne środowisko pracy i branżę. Spodziewaj się atrakcyjnego wynagrodzenia oraz pakietu przydatnych benefitów.

Pozwól nam się poznać! Jeśli to nadal dla Ciebie za mało informacji, śmiało skontaktuj się z nami i zapytaj.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."