Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2021-09-15

Nr referencyjny:
1134167

Miejsce pracy:
Polska, Kraków

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Travel Agent Associate with English

Opis stanowiska
Osoby z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego poszukiwane!

wynagrodzenie do 6 000 gross

Dla naszego Klienta, globalnie znanej firmy z branży turystycznej z siedzibą w samym sercu Krakowa, poszukujemy osób ze znajomością języka angielskiego C1, które chciałyby się rozwijać w obszarze obsługi i zarządzania klientem.

Praca w wymiarze pełnego etatu. Gwarantowana umowa o pracę + benefity - multisport oraz prywatna opieka medyczna.

Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane, ale mile widziane. Firma oferuje pakiet specjalistycznych szkoleń wdrożeniowych. Praca w 100% w j.angielskim.

Poszukujemy osób dostępnych od zaraz, które chciałyby rozpocząć swoją pierwszą pracę w środowisku korporacyjnym lub kontynuować rozwój w międzynarodowej firmie.

Wszystkich zainteresowanych dalszymi szczegółami zapraszam do przesłania CV w j.angielskiego. 

Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."