Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2021-09-15

Nr referencyjny:
1154754

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa/home office
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Opis stanowiska Twoja następna firma
Naszym Klientem jest międzynarodowy producent i dystrybutor komponentów elektronicznych. Firma wywodzi się z Kanady, a do swojego warszawskiego biura poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży. 

Twoje następne stanowisko
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie działu sprzedaży poprzez obsługę zapytań ofertowych, procesowanie zamówień, koordynowanie i zarządzanie procesem realizacji zamówień. Będzie to codzienna praca z systemami CRM czy Excel. Do zadań Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży będzie też należało kontrolowanie stanu magazynów, współpraca z dostawcami oraz realizacja i obsługa wysyłek. Nowozatrudniona osoba będzie ściśle współpracowała z innymi działami w firmie.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z bardzo dobrą znajomością MS Excel oraz biegłą znajomością języka angielskiego (codzienna współpraca z osobami z innych krajów). Bardzo ważna na tym stanowisku będzie też sumienność w wykonywaniu obowiązków, umiejętność samodzielnego radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami - „task ownership”, pracy pod presją, a także chęć do nieustannej nauki. Atutem kandydata na to stanowisko będzie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta, wsparciem sprzedaży. Zachęcamy do aplikowania również osoby z pierwszym doświadczeniem zawodowym, które w trakcie studiów angażowały się w różne projekty, praktyki, staże.

Co zyskujesz?
Oferujemy stabilną, dającą możliwość rozwoju pracę w międzynarodowej organizacji, umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie (wraz z premią za zrealizowanie celów). Nasz klient oferuje także opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życia, a także możliwości nauki i rozwoju.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."