Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2021-09-15

Nr referencyjny:
1154736

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Sales Consultant

Opis stanowiska
Twoja następna firma
Jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów biżuterii i akcesorii. 

Twoje nowa rola
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta. Do głównych obowiązków należeć będzie: doradztwo, nawiazywanie długofalowych relacji, przewidywanie potrzeb klienta oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów. 

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od kandydatów wymagana jest znajomosc branży retail, umiejętność nawiązywaniu kontaktu z klientem oraz wysoka kultura osobista. Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację. 

Co zyskujesz?
Praca w międzynarodwoej firmie, stała zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, opiekę medyczną, karta Benefit, zniżki pracownicze oraz możliwość udziału w wielu szkoleniach. 

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."