Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2021-09-15

Nr referencyjny:
1154691

Miejsce pracy:
Polska, Kraków

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Staż w Dziale Finansów i Administracji

Opis stanowiska Do firmy będącej jednym ze światowych liderów w obszarze pośrednictwa ubezpieczeniowego oraz outsourcingu obszaru zarządzania kapitałem ludzkim, poszukujemy Asystenta ds. Finansów i Administracji.


Na tym stanowisku pracownik będzie odpowiedzialny za współpracę z zespołami Finance Business Operations, wspieranie procesów finansowych i administracyjnych, tworzenie umów, prowadzenie eskalacji finansowych i zarządzanie danymi.


Jeżeli jesteś osobą mającą podstawową wiedzę z obszaru finansów (np. ukończone studia lub kursy) lub mającą już za sobą pierwsze doświadczenie pracy w obszarze finansów i posługującą się komunikatywnie językiem angielskim, aplikuj już teraz!


Start stanowiska już od października, umowa na czas 2 miesięcy, praca w pełnym wymiarze godzin w formie zdalnej na terenie Krakowa i okolic, atrakcyjne wynagrodzenie oraz prywatna opieka medyczna!
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000)."